PRACA !! TANCERKI POLE DANCE – HISZPANIA, BENIDORM
INCOME INVEST
Łódź, Łódzkie
13 d. temu
source : Lento.pl

Klub w jednym z najsłynniejszych kurortów w Hiszpanii- Benidorm, zatrudni TANCERKI! Benindorm to piękne, położone nad plażą miasto, znajdujące się w malowniczej zatoce na wybrzeżu Costa Blanka.

Życie nocne w tym miejscu należy do najbogatszych na całym wybrzeżu Hiszpanii!! Chcesz zarabiać duże pieniądze, a przy tym świetnie się bawić?

Korzystać z uroków pięknego, gorącego miasta zwanego Nowym Jorkiem Morza Śródziemnego? Zgłoś się do Nas! Tancerka to osoba odpowiedzialna za pokazy na scenie oraz za dotrzymywanie towarzystwa klientom.

OFERUJEMY : - bardzo wysokie zarobki wypłacane w euro! - umowę z ubezpieczeniem - kontrakt podpisywany w Polsce na okres 1-

6 miesięcy - wypłaty w formie tygodniówek wypłacane na konto - pracę 4-5 dni w tygodniu WYMAGANIA : - ukończony 18 r.ż. -

doświadczenie na stanowisku tancerki mile widziane - język angielski na poziomie komunikatywnym Zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży! Zainteresowana?

Prześlij swoje zdjęcie wraz z numerem kontaktowym

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku