Fullstack Developer
Accenture
Warszawa, Polska
‎12 godz. temu

Job Description

Dołącz do naszego zespołu Strategy&Consulting CRM oraz Marketing Automation w którym realizujemy innowacyjne projekty dla naszych partnerów biznesowych w Polsce i w Europie .

Transformujemy systemy IT naszych klientów, tworząc nowoczesne, kompleksowe rozwiązania IT skali Enterprise z wykorzystaniem najnowszych technologii .

Jako Fullstack Developer będziesz brał udział w tworzeniu warstwy Front-End oraz Back-End, w projektach realizowanych dla naszych klientów w różnych branżach (np. bankowości).

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych na rozwój, poszukujących nowych wyzwań, które pozwolą zdobyć dodatkowe umiejętności.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE :

 • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań CRM w obszarach takich jak sprzedaż, marketing oraz obsługa klienta przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczania (Agile)
 • Analiza wymagań, kodowanie, testy rozwiązań
 • Wspieranie zespołu analitycznego w kluczowych decyzjach technologicznych
 • Analiza, projektowanie rozwiązań realizujących wyznaczoną strategię IT oraz architekturę rozwiązania wyznaczoną na etapie koncepcji
 • Czytaj więcej o opisie stanowiska

  Qualifications

  CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

 • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Fullstack Developer
 • Doświadczenia w pracy o charakterze projektowym oczekiwany udział przynajmniej w 2 projektach wdrożeniowych CRM
 • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych : komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, kreatywności
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • Wykształcenia wyższego na kierunkach informatycznych
 • Umiejętności analizowania zgodności oprogramowania i kodu źródłowego z dokumentacją techniczną
 • Znajomość zagadnień DevOps związanych z projektowaniem i automatyzacją procesu wytwórczego
 • Doświadczenia w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java >
 • 8, Spring, Spring Boot 2 lub wyższej, Hibernate, Flyway / Liquibase, REST, SOAP

 • Znajomości JavaScript ES6+, Angular lub React / React-Router, Redux, Redux-Thunk, Redux / MobX, Jest / Cypress / Storybook, HTML / CSS, LESS / SASS / Styled Components, BEM
 • Znajomości baz SQL (Oracle / Postgres, MySql)
 • Umiejętności pracy w GIT, Jenkins, Jira, Confluence
 • CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ?

 • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy z technologiami back- i front-endowymi
 • Możliwość poznania i zdobycia doświadczenia w nowych technologiach
 • Nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej
 • Pełen komfort pracy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold
 • W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul.

  Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.

  j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych .

  Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

  Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

  Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  Równe szanse zatrudnienia

  Wszystkie decyzje dotyczące zatrudnienia powinny być podejmowane bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie, status osoby niepełnosprawnej, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, stan cywilny, status obywatelski lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez prawo Rzeczpospolitej Polskiej.

  Kandydaci do pracy nie będą zobowiązani do ujawniania zatartych wyroków podczas procesu rekrutacji.

  Aplikuj teraz ZAREJESTRUJ SIĘ, BY OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYCH OFERTACH PRACY Aby zaaplikować z urządzenia mobilnego, Twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.Aby zaaplikować z Tabletu, twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku