Pracownik Remontowo-Budowlany
KPS FOOD Sp. z o. o.
Radom, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

KPS FOOD Sp. z o. o. Duży, nowoczesny Zakład Drobiarski zlokalizowany w Radomiu przy ul. Energetyków 49 poszukuje osoby na stanowisko : PRACOWNIK REMONTOWO-

BUDOWLANY Miejsce pracy : Radom Jako PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac konserwacyjnych, bieżące naprawy i usuwanie usterek na terenie Zakładu.

Oferujemy Ci : - pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie - przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy - umowę o pracę -

niezbędne narzędzia pracy - codzienne obiady Oczekujemy od Ciebie : - chęci do pracy i zaangażowania - odpowiedzialności -

dyspozycyjności Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. Administratorem danych osobowych jest KPS Food Sp.

z o. o. z siedzibą w Pionkach, ul. Zakładowa 7, adres do korespondencji : KPS Food Sp. z o. o., ul. Energetyków 49, 26-600 Radom.

Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna : przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna : zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan / Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana / Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan / Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana / Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Food Sp.

z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan / Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana / Pani pozostaną w tym celu w systemie.

Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan / Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana / Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Food Sp.

z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, ze zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku