Młodsza księgowa/Młodszy księgowy
HR Partner Monika Pszuk
Poznań, wielkopolskie
‎4 godz. temu
source : Goldenline

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów wyłącznie do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach.

Staramy się odpowiadać na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym rzetelnych wielu firm z całej Polski.

Dla jednego z naszych klientów, prowadzących biuro rachunkowe w Poznaniu szukamy kandydatów na stanowisko :

Obowiązki :

  • księgowanie i rozliczanie faktur kosztowych i faktur sprzedaży w programie Optima
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków dotyczących sprzedaży i zakupów oraz uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • rozliczanie podatku VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie pozostałych dokumentów księgowych
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • Wymagania :

  • znajomość programu Optima (wymóg konieczny)
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczeniu podatku VAT oraz kadr i płac
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie głównej księgowej przy zamknięciu roku obrotowego
  • wynagrodzenie miesięczne : 3000-3700 netto, dla osób ze znajomością kadr i płac : 3500-4000 netto
  • Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń 799 089 912