Manager SPRZEDAŻY
Ponar Wadowice S.A
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Osoba ta będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu sprzedaży w oparciu o wiedzę i doradztwo techniczne. Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych, przygotowywanie ofert i kalkulacji w zakresie hydrauliki siłowej.

 • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w segmencie B2B, - znajomość elementów hydrauliki siłowej, - praktyczna umiejętność czytania schematów hydraulicznych, - wykształcenie wyższe techniczne, - pełna mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych, - prawo jazdy kat.
 • B, - znajomość języka angielskiego na poziomie B2, - rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.Obowiązki : - prowadzenie działań handlowo - marketingowych u klientów, - przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów na układy hydrauliki siłowej, - opracowywanie aplikacji produktowych, dobór komponentów i zamienników, - projektowanie systemów wraz z ich uruchamianiem u klienta, - prowadzenie nadzoru techniczno- handlowego nad procesem zamówień, - wsparcie techniczne i produktowe dla klientów, - bieżąca analiza sytuacji na rynku oraz w branży, - rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych.

  Oferujemy : - ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej ze stabilną pozycją na rynku, - duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań, - możliwość rozwoju zawodowego, - pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych.

  Prosimy na dokumentach CV zamieścić klauzulę : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku