Księgowy/a ds. zobowiązań
Randstad Polska
Warszawa, Polska
3 d. temu

jeśli zdobyłe / aś juz pierwsze doświadczenia w obszarze zobowiązań (AP), angielski jest Twoja mocną stroną i chcesz pracować w zgranym teamie w rozwijającej się firmie, zgłoś się do nas!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę w szybko rozwijającej się branży nieruchomości
  • stabilne zatrudnienie
  • kontakt z językiem angielskim
  • benefity-ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • rozwój kompetencji
  • zadania

  • księgowanie faktur zakupu
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie różnic kursowych
  • przygotowywanie płatności
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • udział w zamknięciach kwartalnych
  • oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego- Finanse lub pokrewne i / lub kursy księgowe
  • minimum 2-3 letniego doświadczenia w obszarze zobowiązań
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość branży nieruchomości i programu SAP B1
  • terminowości i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47