Lakiernik Niemcy Leipzig 13€/H +40€ dieta dziennie
Staffing PRO sp.z.o.o.
Wroclaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Korzystna oferta pracy! Wysokie stawki godzinowe oraz dieta 40€ za dzień roboczy!Darmowe zakwaterowania na poszczególnych stanowiskach.

Aplikuj już dziś i ciesz się korzyścią!Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.Ozarejestrowana pod nr KRAZ 23196,dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukujepracowników zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku : Lakiernik w miejscowości : Leipzig (Lipsk).

OFERUJEMY : atrakcyjne zarobki - stawka 13,00 € / h brutto,dieta 40,00 € / netto / za przepracowany dzieńdługotrwałą pracę w stabilnej firmie,niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślonyterminowo wypłacane wynagrodzenie na koniec danego miesiąca,pomoc w znalezieniu zakwaterowania przez pracodawcę, w pobliżu miejsca pracymożliwa opcja przejęcia na stałe przez klientarozmowy kwalifikacyjne prowadzone zdalnie (Teams / Skype).

WYMAGANIA : wykształcenie zawodowe w zakresie mechanika procesu / technologii powlekania lub lakierowania lub inne podobne wraz z odpowiednim doświadczeniem zawodowympodkład i lakierowanie z procesem aplikacji farby mokrej i malowania proszkowegokontrola jakości i naprawa kolorów maszyn gotowych do wysyłkimontaż i zawieszenie części i zespołów do powlekaniapakowanie powlekanych częścidbałość o wysoki standard jakościgotowość do pracy na 2-zmianyumiejętność pracy w grupie i dobra znajomość języka niemieckiego,prawo jazdy i własny samochòd (mile widziany).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku