Koordynator Serwisu
FallWork
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się obsługą techniczną dla firm wielkopowierzchniowych oraz zakładów produkcyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko : Koordynator Serwisu Miejsce pracy : Poznań Ogrody Zakres obowiązków : - Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów - Przekazanie zgłoszeń do ekip serwisowych odpowiedzialnych za realizację - Ustalanie budżetu i określenie terminu realizacji prac - Bezpośrednia koordynacja statusu realizacji zgłoszeń serwisowych - Końcowa weryfikacja wykonanych prac serwisowych - Utrzymywanie jak najwyższej rentowności realizacji - Raportowanie realizacji klient, bezpośredni przełożeni Wymagania : - Znajomość branży technicznej (elektryka / hydraulika / mechanika / budowlana / sanitarna / HVAC) - Doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu koordynowania prac serwisowych / obsłudze technicznej obiektów - Wykształcenie zawodowe (techniczne) lub wyższe (kierunki inżynierskie) - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana - Uprawnienia SEP G1, G2, G3;
 • F-gazowe (chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła) bądź inne szkolenia mile widziane - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy - Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-16 : 00 - Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od realizacji zgłoszeń - Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r.

  weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych.

  Nowa zgoda powinna brzmieć : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu. Nr Cert. AP nr 6231

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku