Koordynator Serwisu
FallWork
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl
 • Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się obsługą techniczną dla firm wielkopowierzchniowych oraz zakładów produkcyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko : Koordynator Serwisu Miejsce pracy : Poznań Ogrody Zakres obowiązków : - Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów - Przekazanie zgłoszeń do ekip serwisowych odpowiedzialnych za realizację - Ustalanie budżetu i określenie terminu realizacji prac - Bezpośrednia koordynacja statusu realizacji zgłoszeń serwisowych - Końcowa weryfikacja wykonanych prac serwisowych - Utrzymywanie jak najwyższej rentowności realizacji - Raportowanie realizacji klient, bezpośredni przełożeni Wymagania : - Znajomość branży technicznej (elektryka / hydraulika / mechanika / budowlana / sanitarna / HVAC) - Doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu koordynowania prac serwisowych / obsłudze technicznej obiektów - Wykształcenie zawodowe (techniczne) lub wyższe (kierunki inżynierskie) - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana - Uprawnienia SEP G1, G2, G3;
 • F-gazowe (chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła) bądź inne szkolenia mile widziane - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy - Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-16 : 00 - Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od realizacji zgłoszeń - Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r.

  weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych.

  Nowa zgoda powinna brzmieć : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu. Nr Cert. AP nr 6231

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku