Specjalista do spraw sprzedaży usług IT
Apilia Sp.j.
Poznań, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy firmą programistyczną, która skupia ambitnych pasjonatów IT. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze firmę w kilku kluczowych aspektach jej działalności.

Zakres obowiązków :

  • obsługa sprzedaży usług IT na rynku polskim i zagranicznym (mail, telefon, portale branżowe),
  • nawiązywanie trwałych relacji biznesowych z kontrahentami,
  • planowanie, realizowanie i rozwój sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w sprzedaży usług na rynkach polskich i zagranicznych,
  • doświadczenie w sprzedaży usług IT,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Oferujemy :

  • interesujące i pełne wyzwań zadania, możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • kartę Multisport,
  • pakiet medyczny Lux Med,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, b2b),
  • udział w szkoleniach, konferencjach oraz imprezach integracyjnych.
  • Informujemy, że administratorem danych jest Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp.j. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kłosowa 27( dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczeg...more