Nauczyciel - Wizażu i Stylizacji poszukiwany !
skk
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Policealna Szkoła SKK w Bydgoszczy poszukuje do współpracy osoby, która ma doświadczanie w wizażu i stylizacji i ma chęci do poprowadzenia zajęć w tym zakresie.

 • Wymagania : - wykształcenie kierunkowe - gotowość pracy w weekendy;- doświadczenie;- wysoka kultura osobista.Oferujemy : - pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
 • możliwość osobistego rozwoju zawodowego;- atrakcyjne warunki zatrudnienia.Osoby chętne zapraszamy do kontaktu.CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie prosimy składać osobiście w sekretariacie szkoły ul.
 • Jagiellońska 4 lub przesłać na adres mailowy firmy.. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku