Scrum Master
Core Services
Wrocław. PL
6 d. temu
source : Just Join IT

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Wrocław

Zadania :

  • Wspieranie zespołów stosujących Scrum
  • Promowanie zwinnych metody pracy
  • Aktywna współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym
  • Oczekujemy :

  • Dogłębnego rozumienia i umiejętności stosowania wartości, reguł i praktyk Agile
  • Praktycznej znajomości Scruma
  • Proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów i umiejętności efektywnego organizowania swojej pracy
  • Doświadczenia w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (Jira, Microsoft Team Foundation Server)
  • Posiadania certyfikatu Professional Scrum Master™ level I (PSM I)
  • Doświadczenia w pracy w zespołach stosujących metodyki zwinne, w tym przynajmniej 2 lat doświadczenia w roli Scrum Mastera albo na porównywalnym stanowisku
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, które będą przekładały się na dobrą atmosferę i osiąganie zamierzonych celów biznesowych
  • Aktywnego zaangażowania w pracę zespołową, a także wspierania zespołu projektowego pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym we wszystkich fazach projektu
  • Mile widziane :

  • Certyfikat Professional Scrum Master™ level II (PSM II),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego optymalnie na poziomie B2.
  • Oferujemy :

  • długoterminowa współpraca
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub UoP
  • dedykowany opiekun administracyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • możliwość benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
  • Zgłoś tę pracę