PRACA DLA POŚREDNIKA
kredyt
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Witam, Oferujemy współpracę dla pośredników, bankierów , którzy obsługują klientów z działalnością gospodarczą,spółką z.o.

o , cywilną. Realizujemy finansowanie gotówkowe i firmowy od 20 tys do 1.000.000 zł bez zabezpieczenia. Czas realizacji od podjęcia tematu wynosi maksymalnie 48 godzin.

Dojedziemy do klienta na terenie całej POLSKI osobiście. Jakich klientów szukamy - takich, którzy dostali odmowy u siebie w banku ze względu na różne przyczyny, albo takich którzy nie mają czasu chodzić po bankach, albo takich którzy od swojego banku nie dostali wystarczająco dużo, klienci którzy są w bazach -

również mile widziani. Ile płacimy ? dokładnie 30 % od całości zarobionej prowizji. (zależy Nam na świetnej współpracy , dlatego gramy fair i z czasem zwiększamy % , zasada WIN , WIN ) Firma, którą reprezentujemy jest spółką z.

oo i zatrudnia 60 os. Klienci z polecenia są rzetelnie sprawdzani pod kątem wiarygodności. Jakie dokumenty potrzebujemy aby zapłacić pełne 30% ?

PIT 2016 + skan dowodu + numer telefonu oraz duże chęci klienta. WIĘCEJ INFORMACJI TELEFONICZNIE

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku