Telefoniczne przeprowadzanie ankiet - rekrutacja trwa!
D&L Contact Center Sp. z o.o.
Piaseczno, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

D&L Contact Center Sp. z o.o. poszukuje 5 osób do swojego Zespołu. Nie wymagamy doświadczenia. Najważniejsze dla nas jest : chęć współpracy, otwartość, gotowość na nowe wyzwania, umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie.

Zapewniamy szereg niezbędnych narzędzi do codziennej pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje. Zadanie na stanowisku : -

Przeprowadzanie ankiet telefonicznie - Generowanie leadów szkoleniowych Oczekiwania : - Dyspozycyjności w dni robocze. -

Poprawnej dykcji i wymowy. - Chęć współpracy oraz stałego rozwoju. - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów. - Komunikatywności oraz pozytywnego nastawienia.

Gwarantujemy : - Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin. - Gwarantowane stawki za każdą godzinę pracy i szkoleń, które zaczynają się od 15 zł -

17 zł brutto. Zwiększają się wraz ze stażem. - Co miesiąc bonusy i premie projektowe oraz konkursy z nagrodami dla najlepszych.

 • Prywatną opiekę medyczną, ponieważ dbamy o naszych ludzi. - Szkolenia i wsparcie merytoryczne ze strony kadry, która zrobi wszystko, aby Ci pomóc szybko wdrożyć i osiągnąć sukcesy.
 • Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail bądź zachęcamy do kontaktu telefonicznego : 881968832 Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

  29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku