Specjalista ds obsługi klienta
Aurum
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej poszukuje doświadczonej i komunikatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds obsługi klienta Szukamy osoby z wykształceniem kierunkowym (kosmetologia) lub z doświadczeniem w branży beauty.

Do obowiązków na tym stanowisku należy obsługa klienta (bezpośrednia i telefoniczna, doradztwo w sprawie doboru odpowiednich kosmetyków / urządzeń, wystawianie faktur oraz udzielanie informacji nt produktów i promocji) Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv za pośrednictwem formularza lento.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Aurum DG Sp.

z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. 2002 r., nr 101, poz.

926 z pózn. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku