MISTRZ ZMIANY PRODUKCYJNEJ
GRYFSKAND Sp. z o.o.
Gryfino, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

GRYFSKAND Sp. z o.o. Zakład Nr 1 74-100 Gryfino, ul. Fabryczna 4 tel. 091442 95 14 e-mail : MISTRZ ZMIANY PRODUKCYJNEJ Miejsce pracy : Gryfino Oczekiwania : -Wykształcenie : wyższe o specjalności : Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia Chemiczna i Procesowa , Mechanika i Budowa Maszyn.

 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Mistrza Zmiany Produkcyjnej, - Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, - Umiejętność organizowania i egzekwowania pracy podległych pracowników, - Samodzielność, obowiązkowość, dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, - Dbałość o powierzone mienie, - Dobra organizacja pracy, - Zaangażowanie w wykonywaną pracę, - Odporność na stres, Oferujemy : - pracę w stabilnej, dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie, - atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, Oferty prosimy składać w terminie 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres firmy lub adres e-mail.
 • Na ofercie należy zamieścić klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883r.) .

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku