SPECJALISTA D/S REKRUTACJI PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH
Human
Lubin, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych LUBIN HUMAN SERVICES Sp. Z o.o. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Koordynację działań rekrutacyjnych w zakresie pozyskiwania Kandydatów z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji i innych krajów Stały kontakt z zatrudnionymi pracownikami, a także wybrane czynności administracyjne związane z obsługą zatrudnienia pracowników tymczasowych, Pozyskiwanie nowych partnerów rekrutacyjnych z Ukrainy, Mołdawii oraz Białorusi, Tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia.

Od Kandydatów oczekujemy : Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, Determinacji w dążeniu do celu oraz pozytywnej postawy, Samodzielności, inicjatywy, kreatywności, Znajomości języka rosyjskiego / ukraińskiego, Dobrej znajomości MS Office.

Oferujemy : Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym Samodzielne i decyzyjne stanowisko w rozwijającej się firmie, Praca od 8 : 00 do 16 : 00 od poniedziałku do piątku Pracę stacjonarną w biurze w Lubinie Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników, W pełni wyposażone stanowisko pracy, komputer, telefon służbowy, Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy : Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human Services Sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku