Administrator ds. procesowania zamówień z językiem hiszpańskim - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Poznań

Zadania :

  • Efektywne procesowanie zamówień, otrzymywanych od klientów biznesowych
  • Zachowywanie terminowości zamówień
  • Przyjmowanie dokumentów i ich procesowanie oraz wprowadzanie danych do systemu
  • Sprawdzanie dostępności produktu,
  • Weryfikacja danych, korygowanie błędów oraz wprowadzanie poprawnych danych do systemów
  • Zarządzanie zamówieniami w programie SAP, Salesforce
  • Współpraca z klientem wewnętrznym, dostawcami
  • Obsługa komunikatorów
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w zakresie procesowania zamówień : minimum rok
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin oraz od poniedziałku do piątku
  • Chęć rozwoju w obszarze order management, obsługa klienta itp.
  • Nasz klient zapewnia :

  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę, od pierwszego dnia współpracy
  • Możliwość podjęcia pracy z całej Polski (praca zdalna)
  • Kompleksowy program szkoleniowo - wdrożeniowy (w 100% płatny)
  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Aplikuj