lider zmiany produkcji
Randstad Polska
Nysa, Polska
2 d. temu

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Międzynarodowa firma produkcyjna zaprasza do swojego zespołu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, karta sportowa)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • zadania

  • zarządzanie zespołem osób
  • odpowiedzialność za transakcje SAP i monitorowanie procesów
  • minimalizowanie strat produkcyjnych
  • raportowanie zmian, rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • silny wkład w rozwój firmy przy zastosowaniu zasady 5S
  • oczekujemy

  • min. 5 doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenie techniczne (technikum mechaniczne, elektryczne lub pokrewne)
  • znajomość zasad BHP
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera w zleceniu pracy z Microsoft Office, SAP i systemami monitoringu
  • umiejętności komunikacji i pracy zespołowej
  • podstawowe umiejętności przywódcze
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47