MONTER INSTALACJI
SMSKLIMA Sp. z o.o.
Skierniewice, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRACA NA STANOWISKU POLEGAĆ BĘDZIE NA : - WYKONYWANIU INSTALACJI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI, - SUMIENNYM WYKONYWANIU ZLECONYCH ZADAŃ.

MILE WIDZIANE : - MINIMALNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BUDOWLANEJ / INSTALACYJNEJ, - CHĘĆ SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ, - DYSPOZYCYJNOŚĆ, -

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE POSIADANIE PRAWO JAZDY KAT. B. OFERUJEMY : - MIESIĘCZNE PRZYSPOSOBIENIE DO WYKONYWANIA PRACY NA WW.

STANOWISKU, - WYNAGRODZENIE W OKRESIE SZKOLENIA, - ZAKWATEROWANIE OPŁACONE PRZEZ PRACODAWCĘ, - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, -

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO ORAZ DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY (UPRAWNIENIA, SZKOLENIA, CERTYFIKATY), - MOŻLIWOŚĆ PRZYSTĄPIENIA DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku