Pracownik przy produkcji okien PCV i aluminium
Soter Sp. z o.o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma poszukuje pracowników na stanowisko : Pracownik przy produkcji okien PCV i aluminium. Wymagania : wykształcenie min.

zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja czasu pracy, dokładność. Oferujemy : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w systemie II zmianowym, szkolenie i przyuczenie do stanowiska pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 W CV prosimy o umieszczenie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Soter Sp.

z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Soter Sp. z o.o.z siedzibą w 36-100 Kolbuszowa Ul. Obrońców Pokoju 29 A, Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody.

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Twoje dane osobowe możemy udostępnić podmiotom powiązanym kapitałowo, podmiotom wspierającym nas w procesie rekrutacji, podmiotom świadczącym nam usługi serwisowe.

Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku