Doradca klienta > NOWY SKLEP > 24 zł br. > umowa o prace!
Randstad Polska
Komorowice, Polska
6 d. temu

Lubisz pracę z ludźmi? Zawsze chcesz jak najlepiej doradzić swoim klientom?

A do tego szukasz stabilnego zatrudnienia?

To właśnie z Tobą chcemy pracować!

Otwieramy nowy sklep meblowy, więc nie czekaj i wyślij zgłoszenie zanim wyprzedzą Cię inni!

Lokalizacja : CH Auchan we Wrocławiu - dojedziesz do nas autobusami 133 i 933

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową : 24 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, opłacone wszytskie składki ZUS)
  • stabilną pracę na pełen etat
  • możliwość długofalowej współpracy
  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
  • szkolenia wprowadzające
  • pełen pakiet benefitów : karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji i na zakupy online
  • zadania

  • obsługa klientów i dzielenie się wiedzą o produktach
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w tygodniu i wybrane weekendy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47