Monter i serwisant instalacji HVAC
Ventor
Dębica, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia nr 10140, Oferta pracy tymczasowej W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Ventor Energi sp. z o. o., poszukujemy kandydatów do pracy w zawodzie : Monter i serwisant instalacji HVAC Miejsce pracy : Dębica (podkarpackie) Nr ref : MS / HVAC / jobs.

pl Forma zatrudnienia : Pełny etat Wymagania : wiedza i doświadczenie w branży chłodniczej, umiejętność w zakresie diagnostyki oraz naprawy urządzeń chłodniczych, umiejętność montażu instalacji freonowych oraz urządzeń chłodniczych (klimatyzatory, układy VRV, agregaty chłodnicze), samodzielność, umiejętność kierowania podległym zespołem (1 - 2 osoby), prawo jazdy kategorii B, uprawnienia F-Gazowe (lub oświadczenie o przystąpieniu do kursu na uprawnienia), znajomość pakietu MS Office Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV wraz ze skanem certyfikatów, świadectw pracy, uprawnień itp.

na adres : Prosimy o dopisanie na swojej ofercie poniższej klauzuli. CV, które nie będą zawierały poniższej klauzuli, będą automatycznie usuwane i nie będą brały udziału w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Spółki Ventor Sp. z o.o., Ventigros Sp. o.o., Ventor Energi Sp. o.o. zlokalizowane w Dębicy (ul.

Drogowców 7, 39-200 Dębica) oraz Ventor Constuction AS z siedzibą , Nedre Strandgate 41, 4005 Stavanger, NORWEGIA, dla celów rekrutacyjnych w spółkach zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

U. UE. L. z 2016 r. Nr 119), zwanego RODO, a także wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych norweskim kontrahentom w celu znalezienia właściwej oferty pracy dla mnie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dot. wizerunku i udostępnianie ich kontrahentom norweskim na potrzeby realizowanych projektów, zgodnie z art. art. 9 ust. 1 lit. a RODO. .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku