pracownik lakierni
Randstad Polska
Dąbrowa Górnicza, Polska
2 d. temu

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia chcesz stać się częścią firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, szybko się uczysz i jesteś otwarty / a na nowe wyzwania

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy od zaraz!

Branża automotive w Dąbrowie Górniczej poszukuje osób na stanowisko pracownik lakierni.

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
  • bon żywnościowy o wartości 190zł,
  • dojazd do pracy z kierunków : Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza.
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 2-dniowy program wprowadzający
  • zadania

  • wzrokowa kontrola detali
  • pakowanie gotowych produktów
  • wypełnianie dokumentacji
  • realizacja planów produkcyjnych
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej ( 3 zmiany : pn-pt),
  • dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • nastawienia na dłuższą współpracę.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47