Procesowanie zamówień, praca zdalna z językiem czeskim lub słowackim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Lublin, lubelskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Lublin

Obowiązki przyszłego pracownika :

  • telefoniczne przyjmowanie zamówień
  • dokonywanie zamówień na kontach klienta
  • kontakt z zagranicznymi klientami biznesowymi
  • obsługa skrzynki mailowej i odpowiadanie na zapytania, nadsyłane przez klientów
  • eskalacja problemów, związanych z zamówieniami
  • kontrolowanie procesu zamówienia
  • wykonywanie instrukcji roboczych, na potrzeby klienta
  • tworzenie notatek służbowych
  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP
  • Oczekiwania stawiane kandydatom :

  • doświadczenie branżowe (minimum rok)
  • znajomość procesów dotyczących obsługi zamówień
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • umiejętność komunikowania się za pomocą telefonu oraz maila
  • umiejętność wyznaczania działań priorytetowych
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie b2
  • znajomość języka słowackiego, na poziomie c1
  • Co oferuje klient :

  • pracę na pełen etat, w standardowych godzinach biurowych, od poniedziałku do piątku
  • pracę hybrydową z biura w Gdańsku, lub pracę zdalną
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, oparte na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, w kierunku obsługi klienta
  • start pracy sierpień / wrzesień br.
  • pakiet benefitów
  • Aplikuj