Kierownik Industry 4.0
Saint-Gobain
Pologne Stawiany
16 d. temu

Description du poste

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym
  • PROFIL RECHERCHÉ

  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania klasy Manufacturing Execution System zgodnie z wymaganiami użytkowników i standardami Grupy Saint Gobain
  • Wybór i wdrażanie rozwiązań w zakresie Manufacturing 4.0
  • Wdrażanie oraz wzbogacanie wizji Digital Manufacturing bazując na dynamicznym mapowaniu obecnych i potencjalnych procesów wytwarzania w celu poprawy wydajności
  • Współpraca z innymi działami Rigips, centralnymi działami Saint Gobain oraz z zewnętrznymi dostawcami i centrami technologicznymi
  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w zakresie Industry 4.0
  • Description supplémentaire

  • Z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki : informatyka, matematyka lub inne techniczne)
  • Z min. 5-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem projektem i wdrażaniem rozwiązań digital
  • Z doświadczeniem w zarządzaniu zmianą
  • Ze znajomością procesów produkcyjnych i ciągłego doskonalenia
  • Ze znajomością metodologii zarządzania projektami
  • Ze znajomością metodologii WCM (pożądane)
  • Z biegłą znajomością obsługi komputera
  • Z zaawansowaną znajomością j. angielskiego
  • Z prawem jazdy kat. B
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych