Regular .NET Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, lidera w branży TSL, obecnego na rynku już od ponad 20 lat, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu montaż u i transportu dla branży budowlanej, meblowej i AGD.

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z technologiami .NET
  • Znajomość ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, REST
  • Znajomość bazy danych MS SQL Server
  • Znajomość Git i GitFlow
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość .NET Core i ASP.NET Core MVC
  • Znajomość bazy danych Postgres
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę (forma zatrudnienia do uzgodnienia)
  • W przypadku B2B płatny urlop
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy (start 7 : 00-10 : 00)
  • Dofinasowanie do karty sportowej
  • Opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Obowiązki :

  • Rozwój aplikacji biznesowych stworzonych w technologii ASP.NET
  • Aktywny udział przy wdrażaniu nowych rozwiązań stworzonych w technologii .NET, w zakresie rozwiązań logistycznych
  • Dodatkowo :

    Szukamy osoby, która jest nastawiona na dłuższą współpracę.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.