RECEPCJONISTA/KA DO HOSTELU BLISKO PLAŻY W GDYNI
Uniwersytet Morski w Gdyni
Puck, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - bezpośrednia i telefoniczna obsługa Gości - obsługa przyjeżdżających i wyjeżdżających Gości, spraw związanych z pobytem (rozliczenie), zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu - zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości - obsługa rezerwacji gości indywidualnych i grupowych - współpraca z pozostałymi działami Oferujemy : - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników, - kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety opieki medycznej - świadczenia socjalne Wymagania : - wykształcenie min.

 • średnie (mile widziane : hotelarsko - turystyczne), - zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów, - dyspozycyjność (praca zmianowa 07 : 00-19 : 00;
 • 19 : 00-07 : 00) - znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem), - znajomość programów MS Office, mile widziana znajomość programu recepcyjnego, - wysoki poziom kultury osobistej, - samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy - umiejętność pracy w zespole Doświadczenie nie jest wymagane - oferujemy pełne przeszkolenie do pracy.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz lub na adres e-mail : biuro malyzagiel.pl w terminie do 15 marca 2020r.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku