Specjalista ds. podatków
Randstad Polska
Rzeszów, Polska
1 d. temu

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm produkcyjnych w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. podatków.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport,
  • mozliwość skorzystania z kursów językowych dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • zadania

  • kontrolowanie prawidłowości klasyfikacji wydatków do kosztów uzyskania przychodów i przychodów do przychodów podatkowych,
  • kalkulacja bieżących zobowiązań podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku u źródła,
  • realizacja obowiązków wynikających z ustawy o podatku akcyzowym w zakresie raportowania, aktualizacji zgłoszeń,
  • tworzenie dokumentacji cen transferowych przy współpracy z Działem Podatkowym,
  • zastępstwo przy obliczaniu deklaracji VAT / JPK,
  • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych,
  • opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur mających pośredni lub bezpośredni wpływ na ozliczenie podatkowe.
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo),
  • doświadczenie zawodowe 2-4 lata, preferowane firmy produkcyjne, handlowe,
  • praktyczna znajomość polskich przepisów podatkowych,
  • dokładność i sumienność w działaniu,
  • znajomość j. angielskiego min. B1
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47