Specjalista ds Logistyki
Merkury Market Sp.z o.o.
Krosno
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds Logistyki Krosno

Opis stanowiska

Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko :

SPECJALISTA DS LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ

Opis stanowiska :

  • efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu,
  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
  • odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
  • monitorowanie statusu zamówień towarowych
  • nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów
  • Nasze oczekiwania :

    wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),

    wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

    umiejętność pracy pod presją czasu,

    samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

    konsekwencja w działaniu,

    umiejętność pracy w zespole

    gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Krosna.

    Oferujemy Ci :

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
  • dobrą atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zgłoś tę pracę