Pracownik Ochrony Obiektu - Warszawa (Wola)
Dussmann Polska
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu ochrony poszukuje kandydatów / ek na stanowisko : Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami! Nr tel.

698 655 594 CV wyślij klikając przycisk APLIKUJ! Pracownik Ochrony Obiektu - Warszawa (Wola) Warszawa Oferujemy : Pracę w prestiżowej lokalizacji (Wola) Dogodny system zmianowy (24h / 48h) Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi Niezbędne narzędzia do pracy Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Świetną atmosferę pracy Wsparcie Zespołu i przełożonego Możliwość rozwoju w strukturach organizacji Możliwość rozwoju w strukturach organizacji Zadania : Obsługa posterunku BMS w nowoczesnym biurowcu Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników budynku Czuwanie nad porządkiem na obiekcie Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych Raportowanie pracy Oczekujemy : Nastawienie na długofalową współpracę Obsługa komputera Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Pracownik Ochrony Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami! Nr tel.

698 655 594 CV wyślij klikając przycisk APLIKUJ!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku