Wsparcie klienta biznesowego - księgowość - j.niemiecki
FACHPRACA
Rokietnica, Poland
4 d. temu

Obowiązki :

  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów,
  • Księgowanie faktur w programie SAP,
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
  • Archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w j. obcym w kontekście poprawności dokumentacji księgowej.
  • Oczekiwania :

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju,
  • mile widziane, ale nie konieczne pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku : ).
  • Nasi partnerzy biznesowi oferują :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe,
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery,
  • Możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych