Operator wózka wysokiego składowania - DOMINO POLSKA
DOMINO POLSKA
Bielawa, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Firma DOMINO POLSKA poszukuje pracowników na stanowisko : operator wózka wysokiego składowania typu Reach Truck. Miejsce pracy : Bielawa Do Twoich obowiązków należeć będzie : - załadunek i rozładunek towarów na magazynie;
 • kompletacja zamówień. Wymagania : - uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wysokiego składowania (nadane przez UDT);
 • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania - warunek konieczny; - doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych typu Reach Truck.
 • Oferujemy : - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - umowę o pracę; - pakiet PZU Opieka Medyczna; - możliwość rozwoju i szkoleń.

  Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym. Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez portal lento lub na adres mailowy podany na naszej stronie internetowej.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w życiorysie zapisu : Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

  k., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Administratorem danych jest DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Dzierżoniowie 58-200, ul.

  Rzeźnicza 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku