Kierownik Działu Automatyki
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Oleśnica
1 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Ujeździec Mały

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Program wdrożeniowy
  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym :
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Ubezpieczenie pracownicze
  • Bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
  • Bezpłatne posiłki dla pracowników
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu Działem Automatyki
  • Umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem Specjalistów, Inżynierów
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu
  • Znajomość systemu SAP (mile widziana)
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • Zadania :

  • Zarządzanie zespołem Automatyków
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
  • Rozwój podległego zespołu poprzez wspieranie, wyznaczanie celów oraz kontrola ich realizacji, definiowanie i organizowanie szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Rozdzielanie zadań i planowanie pracy, odpowiedzialność za terminowe realizacje zleceń
  • Uruchamianie zautomatyzowanych gniazd i linii produkcyjnych
  • Udział w projektowaniu nowych ciągów technologicznych
  • Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace modernizacyjne, integracyjne, dostawy maszyn
  • Zgłoś tę pracę