Operator wózka widłowego
pracaBIS
Łowicz, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

UMOWA O PRACĘ, BEZPŁATNY TRANSPORT...Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) zatrudni pracowników tymczasowych na stanowisko : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO MIEJSCE PRACY : Elżbietów k / Teresina OCZEKIWANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe (wysoki skład)
  • aktualne psychotesty
  • książeczka sanepidowska
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezpłatny transport ZADANIA
  • praca na wózkach widłowych (wysoki skład )
  • prace magazynowe OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie czterobrygadowym Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu : 516 700 704, tytuł : Operator wózka widłowego Proszę o zawarcie w cv klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
  • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie , ul Reymonta 30 / 4 (wejście od ul. Kwiatkowskiego)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych