pracownik utrzymania ruchu
Randstad
Plewiska, Wielkopolskie
4 d. temu

job description

Jesteś świeżo po studiach i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Odbywałeś staże czy praktyki, podczas nauki na politechnice? Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany system premiowy
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy, kartę sportową
  • zadania

  • wykonywanie planowych napraw i remontów maszyn produkcyjnych do wytwarzania napełniania i pakowania produktu
  • wykonywanie napraw, regulacji i usuwania stanów awaryjnych wynikłych w trakcie produkcji
  • wykonywanie prac montażowych, instalacyjnych, pozostałych remontowych w ramach prowadzonej przez pracodawcę działalności
  • postępowanie według instrukcji i procedur przewidzianych dla wykonywanych zadań oraz wg indywidualnych poleceń przełożonych w tym zakresie
  • tworzenie rozwiązań usprawniających proces, funkcjonowanie maszyn i urządzeń, ograniczających straty produkcyjne
  • oczekujemy

  • wykształcenia : min. zawodowe w technicznym, elektrycznym lub pokrewnym kierunku
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym : 6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-6 : 00
  • umiejętności myślenia przyczynowo skutkowego
  • uprawnienia eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV E lub D (mile widziane)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych