Sprzedawca telefoniczny, Centrum, 3000zł, bez doświadczenia
Databroker S.A.
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Praca w ścisłym centrum miasta, super dojazd. Elastyczne godziny pracy, wolne weekendy, praca stacjonarna w biurze. Stanowisko : telefoniczny Doradca Klienta Jeśli jesteś osobą, która : -

potrafi rozmawiać z każdym, - ma wolne min 4 dni w tygodniu od 8 do 16 - lubi mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia -

koniecznie wyślij CV i zostań naszym Specjalistą ds. Opieki nad Klientem (biznesowym lub indywidualnym). Praca polega na aktywnej sprzedaży produktów i usług / bezpłatnej wysyłce materiałów do firm.

Rozmowy wychodzące wg określonego standardu. Nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy.

GWARANTUJEMY : - dogodną lokalizację (ścisłe centrum miasta), - pracę od pon do pt w dogodnych godzinach (8-16) - wolne weekendy -

wysokie zarobki (podstawa z godzin + prowizja) - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - odprowadzamy wszystkie składki, -

możliwość rozwoju (szkolenia) i awansu w ramach struktury firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wyślij proszę swoją aplikację z dopiskiem : Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.

A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) KLAUZULA INFORMACYJNA Informujemy, że : Administratorem danych jest databroker S.A z siedzibą w Warszawie, ul.

Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych prosimy o kontakt pod adresem : Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.

A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi.

Podanie danych w zakresie : imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych.

Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji. Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja.

Mogą być udostępniane Unified Factory S.A. z siedzibą w Warszawie Aleja Solidarności 117 / 309, 00-140 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A.

przysługują następujące prawa : - prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, -

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - prawo do przenoszenia danych, - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, -

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku