ZLECENIE NA WYMIANĘ dla OPIEKUNA od 16.07.2020 do seniora z
EJJob
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

ZLECENIE NA WYMIANĘ dla OPIEKUNA od 16.07.2020 do seniora z 18439 Stralsund - nawet 1650 / 2000 EUR Opieki wymaga senior (180 cm.

105 kg.) posiada czwarty stopień niepełnosprawności, który od urodzenia jest osobą cierpiąca na kurczowy niedowład kończyn dolnych i poruszający się jedynie na wózku inwalidzkim.

Senior jest osobą w pełni komunikatywną, który jest nadal aktywny zawodowo jako adwokat. Głównym zadaniem opiekunka jest dowóz i towarzyszenie podopiecznemu w sądzie, w sportach i u lekarza.

Senior wymaga również pełnej pielęgnacji i transferu przy którym dwa razy dziennie pomaga żona, która również jest osobą pracującą.

Opiekun nie zajmuje się obowiązkami domowymi i nie musi gotować. Senior mieszka w domku jednorodzinny, opiekun ma bardzo dobre warunki, gdyż do dyspozycji jest w pełni i bogato wyposażony oddzielny pokój z oddzielą łazienką i kuchnią.

Opiekun otrzymuje pieniążki od rodziny na wyżywienie. Są zapewnione przerwy i dodatkowe wolne. Jest to zlecenie na wymianę, sprawdzone oraz godne polecenia, wraca tam stały opiekun seniora.

SPRAWDZONE ZLECENIE NA WYMIANĘ Na ten moment jest tam stała opiekun. Termin : od 16.07.2020 Oczekiwania : dobra znajomość języka niemieckiego prawo jazdy doświadczenie w opiece Stawka : 1500 EUR umowa zlecenie lub 1850 EUR na działalność / Gewerbe + 150 euro premii wakacyjnej* *Dla opiekunki, która w okresie od 01.

06. do 15.09.2020 bez przerwy przebywać będzie na zleceniu minimum 2 miesiące zostanie doliczona PREMIA WAKACYJNA 150 EUR netto.

Naszym pracownikom zapewniamy : legalne i bezpieczne zatrudnienie na umowę zlecenie legalne i bezpieczne zatrudnienie na GEWERBE legalne i bezpieczne zatrudnienie na działalność gospodarczą w PL bezpieczny pakiet ubezpieczeń w niemieckiej kasie chorych wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo dodatkowe premie takie jak : świąteczna, wakacyjna, znajomość języka, aktywne prawo jazdy, polecenie opiekunek, polecenie rodziny gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie pokrywamy koszty podróży w obie strony zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 664 445 772 Monika mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku