Business Development Manager
Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

PageGroup powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1976. Dziś jesteśmy notowani na liście FTSE 250 i działamy w 36 krajach, zapewniając usługi rekrutacyjne i możliwości rozwoju kariery na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.

Lubisz pomagać? Dołącz do PageGroup! Stanowisko Business Development Manager oznacza pracę w szybkim tempie i możliwość rozwijania wielu przydatnych umiejętności.

Jednego dnia czeka Cię spotkanie z klientem, innego - prowadzenie rozmów z kandydatami. Nauczysz się budować biznes, zapewniać profesjonalną obsługę klienta, generować zyski i wiele więcej.

To także praca, w której codziennie będziesz miał wpływ na przyszłość firm i kandydatów.Twoje codzienne obowiązki to między innymi :

 • Aktywne rozwijanie sieci kontaktów biznesowych
 • Budowanie relacji z kandydatami i klientami
 • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta, w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
 • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy
 • Doradzanie kandydatom w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • Zarządzanie własnymi zadaniami
 • Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem. Także inne doświadczenia - w branży sportowej, szkolnictwie lub w nieruchomościach - mogą być cennym zasobem, który pozwoli Ci odnieść sukces w PageGroup.

  Business Development Manager w PageGroup powinien dzielić nasze wartości :

 • Pracujemy z pasją
 • Inspirujemy do zmian
 • Kochamy to, co robimy
 • Jesteśmy zespołem
 • Cenimy wytrwałość
 • Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań, jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą Twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

  W PageGroup wynagrodzimy Cię nie tylko finansowo - choć nasze konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe zachęty to dobry początek.

  PageGroup oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w branży.Poza tym, nigdy nie zapominamy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników - zmieniamy ich życie, oferując im środowisko pracy sprzyjające budowaniu zaufania i osiąganiu świetnych wyników.

  Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną i zawodową - oferując m.in.

  pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurze. Wspieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy rozpęd ich karierom.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku