Mechatronik (K/M). 2500€ netto
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta w Niemczech w München na Bawarii poszukujemy mechatroników Opis stanowiska pracy : - tworzenie komponentów elektrycznych i elektromechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej, takich jak np.

rysunek techniczny / maszynowy, lista części czy zestawienie materiału, - prowadzenie dokumentacji montażowej i podsumowującej Oferujemy : - wynagrodzenie od 2500€ netto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz umiejętności, - pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych!!!, - niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, - praca w wymiarze pełnego etatu Wymagamy : - znajomości języka niemieckiego, - wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie jako mechanik samochodowy lub pokrewne, - mile widziane p.

jazdy kat. B i własny środek transportu

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku