Praca dla Elektryków, Hydraulików, Serwisantów AGD
usterkapl
Szczecin, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla elektroników, serwisantów AGD, elektryków i hydraulików. 30-160 godzin miesięcznie.

 • Warunki : 40 zł netto / rozpoczęta godzina + km + premie Płatność za czas pracy u klientów i dojazdy (km) 2-8 zleceń dziennie, zależnie od możliwości Praca dorywcza : umowa zlecenie Praca stała : B2B / studenci
 • Wymagania (wg. stanowisk) : Samochód + prawo jazdy kat. B Elektrycy : SEP + roczne doświadczenie Hydraulicy : 2-letnie doświadczenie zawodowe Serwis AGD : 6-miesięczne doświadczenie Elektronicy : roczne doświadczenie
 • Jak to działa? Po przejściu rekrutacji, dołączasz do zespołu. Sam decydujesz o godzinach pracy każdego dnia. W ustawione godziny pracy wpisujemy zlecenia.
 • Wszystkie zlecenia są w granicach miasta. Realizujesz zlecenia w stałym cenniku firmy. Nie musisz nic dodatkowo ustalać z klientem.

  Zawsze wiesz : gdzie, kiedy i po co jedziesz. Pełna koordynacja zleceniami po stronie firmy. Na bieżąco widzisz wszystkie zarobki w apce.

  Otrzymujesz naszą odzież, części i doposażenie. Wypłacasz zarobki gdy chcesz lub co 30 dni.

 • Kim jesteśmy? Pierwszym serwisem technicznym w Polsce, który oferuje prawdziwą rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi.
 • Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją.

  Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia wg. Google Maps. Zawsze czuwamy nad przebiegiem zlecenia i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu.

  W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna.

  Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku