Supervisor
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Zakres obowiązków :

  • Organizacja, nadzór i ocena pracy konsultantów operacyjnych;
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników oraz parametrów operacyjnych (produktywność, efektywność, koszty, jakość);
  • Motywowanie, ustalanie celów i kierunków rozwoju w podległym zespole;
  • Dbałość o satysfakcję Klienta;
  • Sporządzanie raportów i zestawień;
  • Wdrażanie zmian systemowych i procesowych;
  • Współpraca z innymi działami oraz zagranicznymi filiami grupy.
  • Czego oczekujemy :

  • Doświadczenia min. 6 miesięcy w zarządzaniu grupą konsultantów operacyjnych (warunek konieczny);
  • Znajomości specyfiki pracy w dziale obsługi klienta i / lub call center;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Umiejętności planowania pracy swojej i innych osób;
  • Samodzielności, efektywności, orientacji na realizację celów;
  • Aktywności i wysokiego zaangażowania;
  • Umiejętności myślenia poza schematami;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa);
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość drugiego języka obcego (preferowany j. niemiecki) oraz znajomość problematyki branży logistycznej.
  • Oferujemy :

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie IT;
  • Kartę zdrowotną i sportową;
  • Kursy języków obcych;
  • Perspektywę rozwoju zawodowego.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.