Tapeciarz- Malarz z prawem jazdy
Roman Sidorowicz
Słubice, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję samodzielnego Tapeciarza - Malarza posiadającego prawo jazdy do współpracy . Praca w Niemczech. Okolice Bielefeld.

Zarobki około od 500 Euro do 600 Euro tygodniowo ( w zależności od umiejętności oraz ilości przepracowanych godzin. Zapewniam : Auto służbowe wraz z paliwem ( bezpłatnie ) Narzędzia ( bezpłatnie ) Zakwaterowanie ( płatne 170 Euro miesięcznie) Prace Tapeciarsko - Malarskie : Prace przygotowawcze, Tapetowanie ścian i sufitów ( różne rodzaje tapet ) Prace malarskie ( ściany, sufity, drzwi, okna.

Rozliczenia na bieżąco. Koszty w Niemczech to : mieszkanie 170 Euro miesięcznie ( pokoje maksymalnie dwuosobowe z dostępem do Internetu ) .

Zajmuję się pracami budowlanymi w rejonie Bielefeld i okolicy. Wykonuję remonty mieszkań i domów .... tylko u prywatnych inwestorów (żadnych dużych obiektów ) .

Język niemiecki mile widziany . Wymagana . fachowość, abstynencja i solidność. Oczekuję solidnego i uczciwego podejścia do pracy, a z mojej strony gwarantuję ciągłość pracy, rozliczenia i partnerskie traktowanie.

Roman Sidorowicz Proszę o pierwszy kontakt przez SMS lub E mail ( Proszę podać Imię i Nazwisko oraz dopisać ...Tapeciarz- Malarz ) odezwę sie w ciągu kilku godzin lub najpóźniej w następny dzień roboczy.

Numer niemiecki 004917040 56238 Numer polski 605991580

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku