specjalista elektryk
Sanpro Synergy Sp. z o.o.
Chorzów
‎19 godz. temu
source : infoPraca

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko : SPECJALISTA ELEKTRYK Miejsce wykonywania pracy : Chorzów OFERUJEMY : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji, - posiłki, - bogaty pakiet socjalny np.

wczasy pod gruszą , - dofinansowanie do karty multisport, - możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień, - grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : udział w projektach remontowych związanych z zakresem elektrycznym i energetycznym ocena techniczną ofert i przeprowadzanie ustaleń technicznych z potencjalnymi wykonawcami nadzór techniczny nad pracami firm zewnętrznych oraz nadzór nad dokumentacją UR udział we wdrażaniu WCM oraz w analizach usterek oraz w projektach mających na celu poprawę niezawodności urządzeńWymagania : wykształcenie wyższe na kierunku związanym z elektryką lub energetyką doświadczenie zawodowe wiedza na temat WCM znajomość system SAP język angielski w stopniu komunikatywnym prawo jazdy kat.

B komunikatywność, organizacja własnej pracy oraz praca w zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez wiadomość lub dostarczyć osobiście do biura ul.

Piłsudskiego 90, 41-308 Dąbrowa Górnicza Budynek UNITECH1 Poniedziałek - Piątek 7.00-16.00 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją : procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku