Pracownik produkcji, zatrudnienie od zaraz
Randstad Polska
Gliwice, Polska
1 d. temu

Poszukujesz pracy od zaraz? Oferujemy pracę przy produkcji rur preizolowanych.

Zgłoś się już dziś i prześlij CV przez formularz.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę klienta po 6 miesiącach
  • pracę w systemie 3 zmian
  • atrakcyjne premie do 600 zł miesięcznie i do 2000 zł kwartalnie
  • szkolenie wprowadzające
  • dodatkowe benefity m.in karta OK System, prywatna opieka medyczna Medicover,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia PZU i Compensa,
  • praca od zaraz
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • sporządzanie raportów
  • kontrola jakości
  • oczekujemy

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia na produkcji
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47