Pracownik/ca produkcji
Randstad Polska
Tychy, Polska
2 d. temu

Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Obecnie dla firmy Huf Polska z siedzibą w Tychach (ul. Strefowa) poszukujemy osób na stanowisko : pracownik / ca produkcji

Wyślij sms o treści : HUF - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

oferujemy

  • pracę w trybie III-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce - 5 zł / dzień
  • możliwość zarobienia dodatkowej gotówki w systemie poleceń do pracy
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy (Tychy Strefowa), jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • pełne przygotowanie do pracy - odzież, identyfikator, klucz z szafki oraz karta informacyjna już pierwszego dnia pracy
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)
  • zadania

  • manualne prace montażowe
  • przygotowanie części do lakierowania
  • zawieszanie / ściąganie części z zawieszek
  • pakowanie i etykietowanie części
  • kontrola jakości gotowych części
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy
  • oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47