Lakiernik BYKÓW - 4500zł brutto + premia
Alucrom sp. z o.o.
Długołęka, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

MIDROC ALUCROM Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Do naszego zakładu lakierniczego w Bykowie poszukujemy kandydatów na stanowisko : LAKIERNIK Oferujemy : - umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy, - atrakcyjną stawkę (4500zł brutto) + miesięczną premię, - dodatkowe benefity tj.

karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą czy bony na święta, - pracę od poniedziałku do piątku, - darmowe gorące oraz zimne napoje w trakcie pracy, - perspektywę pracy w naszych zakładach w Szwecji, - udział w kursach doskonalących oraz zdobycie nowych uprawnień min.

kurs OWW, lifty, prace gorące itd. Oczekujemy : - doświadczenia i umiejętności w malowaniu - WARUNEK KONIECZNY, - dyspozycyjności oraz elastyczności - praca w systemie 3 zmianowym, - odpowiedzialności - współpraca z liderami branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków : - prace fizyczne związane z przygotowaniem materiałów do lakierowania, - lakierownie elementów, - transport gotowych produktów w obrębie lakierni, - kontrola jakości polakierowanych elementów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej spółka , moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu.

Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku