Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
SMART-HR
Poznań
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z zagranicznym kapitałem, działającej w branży inżynieryjnej , poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Poznań , woj. wielkopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Udzielanie profesjonalnego doradztwa technicznego klientom firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z nimi,
  • Kompleksową obsługę klientów poprzez dobór odpowiednich indywidualnych rozwiązań,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, sporządzanie umów, bieżące raportowanie,
  • Szerzenie profesjonalnego wizerunku firmy w branży.
  • Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych w branży technicznej,
  • Doświadczenie w branży budowlanej, co będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych oraz negocjacji,
  • Podejście pro klienckiego, rzeczywiste zainteresowanie potrzebami klientów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • Dodatkowe benefity w postaci karty sportowej i ubezpieczenia,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego, w tym udziału w szkoleniach,
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop telefon,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole ekspertów.
  • Zgłoś tę pracę