Doradca Klienta Santander Bank Partner Rawa Mazowiecka
JKC Cezary Kot
Rawa Mazowiecka, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska Oddział Partnerski Santander Bank-u w Rawie Mazowieckiej poszukuje pracowników na stanowiska : Doradca klienta / Kasjer Oczekiwania : wykształcenie co najmniej średnie, sumienność, umiejętność obsługi komputera, umiejętność realizacji postawionych celów, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Osoba zatrudniona może liczyć na : doświadczenie zdobyte w jednej z najlepszych instytucji finansowych, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system motywacyjny, bezpłatne szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV na adres mailowy wraz z załączoną klauzulą : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.

U. 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, ze zostałem poinformowany / a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania".

Rodzaj pracy : Pełny etat Wynagrodzenie : 2 220,00zł - 3 000,00zł / miesiąc Pytania dot. aplikacji Kandydaci zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania : Jaki jest Twój najwyższy zdobyty poziom wykształcenia?

Czy posługujesz się wymaganym językiem : Polski?

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku