Przedstawiciel Handlowy - branża BHP
GD Profesja
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544.

Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest jeden z największych dystrybutorów sprzętu i artykułów BHP. Obowiązki realizacja celów sprzedażowych B2B, rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów, pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w woj.

śląskim i małopolskim, Wymagania wykształcenie min. średnie, doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B w branży technicznej, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, prawo jazdy kat.

B, Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, niezbędne narzędzia pracy : samochód, laptop, telefon, możliwość rozwoju zawodowego, Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.

C. ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i / lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne.

Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania.

Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.

C., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku