Pracownik recepcji (praca na zastępstwo)
Trenkwalder S.r.l.
Wrocław
6 d. temu

Obowiązki :

  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • przyjmowanie gości, wydawanie kart wejściowych,
  • odbieranie i zamawianie przesyłek kurierskich,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • drobne prace administracyjne np. zgłaszanie awarii. Wymagania :
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera (MS Office : Word, Excel; poczta gmail),
  • chęć podjęcia pracy na zastępstwo,
  • mile widziany status ucznia / studenta. Oferujemy :
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w centrum Wrocławia (blisko placu Jana Pawła II),
  • miłą atmosferę w pracy,
  • stawkę : 17 zł brutto za godzinę pracy,
  • godziny pracy : od 8 : 00 lub 9 : 00 do 16 : 15 lub 17 : 15,
  • zatrudnienie w okresie 27.05.2019 - 11.08.2019.
  • Szukasz lepszej pracy? Zapraszamy do naszego biura, ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel. 605 123 562, 71 343 80 89 (w godzinach 8 : 00 -

    16 : 00, od poniedziałku do piątku).

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych